www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Pomoc drogowa dla samochodów ciężarowych w trasie Pojazdy ciężarowe są narażone na usterki w trasie tak samo, jak i auta osobowe. Faktycznie, w owym czasie niemniej jednak naprawa bywa znacznie bardziej kłopotliwa. Wadliwe samochody ciężarowe z racji gabarytów, wypada szybko usuwać z drogi. To istotne, szczególnie na autostradach, gdzie ruch samochodowy jest niezmiernie znaczny a w dodatku, z wiadomych przyczyn, również prędki, co rodzi akcesoryjne zagrożenia.

Dla nas holowanie TIRów oraz pojazdów ciężarowych to zwyczajność. Pomagamy nie wyłącznie w razie konieczności holowania, do czego mamy dostosowaną godziwą flotę pojazdów, ale też w momencie, kiedy tak właściwie usterkę można usunąć na miejscu a pojazd może w pełni sprawny powrócić do dalszej jazdy. Obsługujemy pomiędzy innymi rejon autostrady A1 na odcinku województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Kadra pracownicza prowadzonej przez nas firmy to doświadczeni zawodowcy, którzy posiadają nie jedynie ogromny zakres wiedzy z zakresu holowania, niemniej jednak też mechaniki pojazdowej, która w wypadku aut ciężarowych jest nadzwyczaj specyficzna. 

   Pomoc drogowa i autocholowanie dla samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Gdańsk  Pomoc drogowa i autocholowanie dla samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Gdańsk  Pomoc drogowa i autocholowanie dla samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Gdańsk

Od kierowców samochodów osobowych potrzebuje się na ogół przede wszystkim uprawnień i doświadczenia zawodowego. Nikt nie może od nich wymagać, by znali się także na mechanice pojazdowej oraz usuwaniu usterek. Jest to tylko ich indywidualna wola i jeżeli postanowią, że będą umieli jedynie to, czego nauczą się w czasie kursów przyrządzających do egzaminów, to nikt tego nie zmieni. 


W należącej do nas ogromnej ofercie odkryć można między innymi:

  • wymianę kół, oraz zakładanie łańcuchów śniegowych, 
  •  holowanie ciągników siodłowych, 
  • holowanie busów oraz autokarów
  • oraz dużo innych. 
Z gigantycznym zaangażowaniem tworzyliśmy firmę, żeby każdy z naszych kontrahentów mógł odszukać w asortymencie posiadanych usług wszystko to, czego pragnie. Zaowocowało to niemniej jednak w możliwość świadczenia wysokiej jakości usług. Zawsze w związku z tym jesteśmy w stanie zapewnić swoim klientom to, czego wyczekują