www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Kierowcy TIRów każdego dnia zmagają się z wieloma przeszkodami połączonymi z wykonywaniem zawodowych zadań. Obszerna również psychicznie, jak fizycznie. Nieoczekiwane usterki i awarie to więc zbędne, ale nieraz pojawiające się dodatkowe utrudnienie. Holowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych (TIR) dotychczas wydawało się być niemożliwe. A zawodowcami są tacy ludzie, jak nasi pracobiorcy.
Przedsiębiorstwa, takie jak nasze posiadają dobry sprzęt gwarantujący holowanie pojazdów ciężarowych. Podchodzimy do swoich obowiązków z gigantycznym zaangażowaniem, albowiem wiemy jak znacząca jest w tym wypadku wysoka jakość usług. Jako doświadczeni profesjonaliści zdajemy sobie kwestię także z tego, że każda chwila przestoju ma prawo być dla firmy transportowej sporym obciążeniem budżetowym, wskutek tego w trosce o nich dokładamy wszystkich starań, aby do tego nie dopuścić. 

   Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Gdańsk  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Gdańsk  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Gdańsk

Specjalizujemy się pomiędzy innymi w: 

  • holowaniu pojazdów transportu publicznego, 
  • holowaniu pojazdów ciężarowych, 
  • holowaniu maszyn rolnych,
  • drobnych naprawach mechanicznych. 
Jeśli zaistnieje taka niezbędność, nasi pracobiorcy pomogą w wymianie kół, a nawet w założeniu łańcuchów, jeżeli wymagają tego warunki na drodze. Obsługujemy kontrahentów też na terenie autostrady A1 w obrębie województwa kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego. 
Możemy zagwarantować, że swoją wiedzę wyeksploatujemy przy każdej nadarzającej się okazji, czyli przy każdym zleceniu. Pracujemy kompetentnie oraz taki także zakres usług świadczymy, dbamy o najwyższy poziom obsługi konsumenta, czego dowodem jest coraz obszerniejsza lista zaspokojonych, ciągle korzystających z naszej oferty klientów wiedzących, że w każdej sytuacji mogą na nas liczyć.