www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Praca kierowców wehikułów ciężarowych jest niezmiernie zagmatwana. Wyczerpująca zarówno psychicznie, jak fizycznie. Akcesoryjne utrudnienie, jakim jest pojawienie się usterki to nie lada prowokacja dla każdego, nawet w najwyższym stopniu doświadczonego operatora pojazdu ciężarowego. Kilka lat temu kierowcy musieli radzić sobie sami, ale dziś mogą liczyć na pomoc zawodowców. A ekspertami są tacy ludzie, jak nasi pracownicy.
Przedsiębiorstwa, takie jak nasze posiadają słuszny sprzęt umożliwiający holowanie pojazdów ciężarowych. Z dużym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia i jeżeli tylko istnieje taka możliwość z całych sił staramy się unikać holowania na miejscu usuwając usterkę, zezwalając w pełni sprawnym pojazdom powrócić na trasę. Nasza praca to w głównej mierze bardzo kolosalny bagaż zgromadzonych dotychczas doświadczeń, z których staramy się czerpać wszystko to, co jesteśmy w stanie wykorzystać w swoich obowiązkach. 

   Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Gdynia  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Gdynia  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Gdynia

  • holowaniu autokarów i busów, 
  • holowaniu ciągników siodłowych oraz innych, ciężkich pojazdów mechanicznych, 
  • holowaniu machin rolnych,
  • drobnych renowacjach mechanicznych.