www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Kierowcy TIRów każdego dnia zmagają się z wieloma kłopotami związanymi z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Sprawia znaczące obciążenie umysłowe i fizyczne. Akcesoryjne utrudnienie, jakim jest pojawienie się usterki to nie lada prowokacja dla każdego, nawet w najwyższym stopniu doświadczonego operatora pojazdu ciężarowego. Parę lat temu kierowcy musieli radzić sobie sami, niemniej jednak dziś mogą liczyć na pomoc fachowców. A ekspertami są tacy ludzie, jak nasi pracownicy.
Takie firmy jak nasza posiadają wysoce rozwiniętą flotę samochodową, która dostosowana jest do holowania ciężkich pojazdów mechanicznych. Podchodzimy do swoich obowiązków z znaczącym zaangażowaniem, ponieważ wiemy jak ważna jest w tym przypadku wysoka jakość usług. Nasza praca to przede wszystkim niezmiernie rozległy bagaż zgromadzonych dotychczas doświadczeń, z jakich staramy się czerpać wszystko to, co możemy wykorzystać w swoich obowiązkach. 

   Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Grudziądz  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Grudziądz  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Grudziądz

Specjalizujemy się pomiędzy innymi w: 

  • holowaniu pojazdów transportu publicznego, 
  • holowaniu traktorów siodłowych oraz innych, ciężkich pojazdów mechanicznych, 
  • holowaniu ciągników,
  • usuwaniem prostych usterek. 
Nasi pracobiorcy, w razie potrzeby, wspomogą kierowcy też w bazowych czynnościach mechanicznych, jakimi jest wymiana opon, czy założenie łańcuchów śniegowych. Obsługujemy klientów także na terenie autostrady A1 w obrębie województwa kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego. 
Jesteśmy w stanie zagwarantować, że swoją wiedzę wyeksploatujemy przy każdej nadarzającej się okazji, innymi słowy przy każdym zleceniu. Dowodem na nasz fachowość jest obszerna lista ciągle korzystających z naszej oferty, zaspokojonych kontrahentów, którzy w razie awarii wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć, niezależnie od sytuacji.