www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Praca kierowców pojazdów ciężarowych jest wybitnie zagmatwana. Sprawia kolosalne obciążenie psychiczne i fizyczne. Nieoczekiwane usterki i awarie to wobec tego bezużyteczne, lecz w szeregu przypadków pojawiające się ponadprogramowe utrudnienie. Holowanie i wsparcie drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych (TIR) do tej pory wydawało się być niemożliwe. A profesjonalistami są tacy ludzie, jak nasi pracobiorcy.
Przedsiębiorstwa, takie jak nasze mają właściwy sprzęt gwarantujący holowanie pojazdów ciężarowych. Podchodzimy do swoich obowiązków z gigantycznym zaangażowaniem, bo wiemy jak istotna jest w tym przypadku wysoka jakość usług. Jako doświadczeni profesjonaliści zdajemy sobie kwestię także z tego, że każda chwila przestoju ma prawo być dla firmy transportowej poważnym obciążeniem budżetowym, wobec tego w trosce o nich dokładamy wszelkich starań, aby do tego nie dopuścić. 

   Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Lipinki Szlacheckie  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Lipinki Szlacheckie  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Lipinki Szlacheckie

Nasi kierowcy specjalizują się w: 

  • holowaniu pojazdów transportu publicznego, 
  • holowaniu pojazdów ciężarowych, 
  • holowaniu machin rolniczych,
  • drobnych renowacjach mechanicznych. 
Jeśli zaistnieje taka niezbędność, nasi pracobiorcy pomogą w wymianie kół, a nawet w założeniu łańcuchów, jeśli żądają tego warunki na drodze. Działamy w obrębie autostrady A1 na obszarze województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Wiemy, że pojawienie się awarii na drodze szybkiego ruchu do dodatkowy kłopot rodzący obszerne zagrożenie, szczególnie w okresie kłopotliwych warunków atmosferycznych jesienią oraz zimą. 
Przez długie lata zdobywaliśmy doświadczenie, które teraz wykorzystujemy przy każdej, nadarzającej się okazji. Dowodem na stworzony przez nas fachowość jest obszerna lista ciągle korzystających z naszej oferty, zaspokojonych kontrahentów, którzy w razie awarii wiedzą, że zawsze są w stanie na nas liczyć, niezależnie od sytuacji.