www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Praca kierowców pojazdów ciężarowych jest bardzo zagmatwana. Obszerna również psychicznie, jak fizycznie. Nieoczekiwane usterki oraz awarie to w takim razie bezużyteczne, niemniej jednak niejednokrotnie pojawiające się poboczne utrudnienie. Holowanie oraz wsparcie drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych (TIR) dotychczas wydawało się być niemożliwe. A do takich kwalifikują się ludzie pracujący w pomocy drogowej.
Takie firmy jak nasza posiadają wysoce rozwiniętą flotę samochodową, jaka przystosowana jest do holowania ciężkich pojazdów mechanicznych. Podchodzimy do swoich obowiązków z dużym zaangażowaniem, bowiem wiemy jak ważna jest w tym wypadku wysoka jakość usług. Jako doświadczeni eksperci zdajemy sobie sprawę też z tego, że każda chwila przestoju może być dla firmy transportowej poważnym obciążeniem budżetowym, w następstwie tego w trosce o nich dokładamy wszystkich starań, aby do tego nie dopuścić. 

   Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Lubieszewo Tczewskie  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Lubieszewo Tczewskie  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Lubieszewo Tczewskie

Specjalizujemy się pomiędzy innymi w: 

  • holowaniu autokarów i busów, 
  • holowaniu ciągników siodłowych oraz innych, ciężkich pojazdów mechanicznych, 
  • holowaniu ciągników,
  • drobnych naprawach mechanicznych. 
Jeżeli zaistnieje taka konieczność, nasi pracobiorcy pomogą w wymianie kół, a nawet w założeniu łańcuchów, jeśli potrzebują tego warunki na drodze. Funkcjonujemy w obrębie autostrady A1 na obszarze województwa pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pojawienie się awarii na drodze prędkiego ruchu do dodatkowy kłopot rodzący ogromne zagrożenie, szczególnie w okresie zawiłych warunków atmosferycznych jesienią oraz zimą. 
Jesteśmy w stanie zagwarantować, że swoją wiedzę wykorzystamy przy każdej nadarzającej się okazji, czyli przy każdym zleceniu. Dowodem na skonstruowany przez nas profesjonalizm jest duża lista stałych, usatysfakcjonowanych konsumentów, którzy w razie awarii wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć, bez względu od sytuacji.