www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Praca kierowców wehikułów ciężarowych jest wybitnie skomplikowana. Sprawia duże obciążenie psychiczne i fizyczne. Dodatkowe utrudnienie, jakim jest pojawienie się usterki to nie lada wyzwanie dla każdego, nawet w największym stopniu doświadczonego operatora pojazdu ciężarowego. Parę lat temu kierowcy musieli radzić sobie sami, jakkolwiek dzisiaj mogą liczyć na pomoc fachowców. A do takich zaliczają się ludzie pracujący w pomocy drogowej.
Takie firmy jak nasza posiadają wysoce rozwiniętą flotę samochodową, która dopasowana jest do holowania ciężkich pojazdów mechanicznych. Podchodzimy do swoich obowiązków z dużym zaangażowaniem, bowiem wiemy jak ważna jest w tym przypadku wysoka jakość usług. Jako doświadczeni eksperci zdajemy sobie kwestię też z tego, że każda chwila przestoju może być dla firmy transportowej sporym obciążeniem budżetowym, dlatego w trosce o nich dokładamy wszelkich starań, by do tego nie dopuścić. 

   Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Malbork  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Malbork  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Malbork

Specjalizujemy się między innymi w: 

  • holowaniu pojazdów przewozu publicznego,
  • holowaniu traktorów siodłowych oraz innych, ciężkich pojazdów mechanicznych, 
  • holowaniu traktorów,
  • drobnych renowacjach mechanicznych. 
Jeśli zaistnieje taka konieczność, nasi pracobiorcy pomogą w wymianie kół, a nawet w założeniu łańcuchów, jeżeli potrzebują tego warunki na drodze. Funkcjonujemy w obrębie autostrady A1 na obszarze województwa pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Wiemy, że pojawienie się awarii na drodze prędkiego ruchu do dodatkowy kłopot rodzący kolosalne zagrożenie, szczególnie w okresie ciężkich warunków atmosferycznych jesienią oraz zimą. 
Przez długie lata pozyskiwaliśmy doświadczenie, które teraz wykorzystujemy przy każdej, nadarzającej się okazji. Dowodem na skonstruowany przez nas profesjonalizm jest duża lista stałych, usatysfakcjonowanych konsumentów, którzy w razie awarii zdają sobie sprawę z tego, że zawsze są w stanie na nas liczyć, obojętnie od sytuacji.