www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Kierowcy TIRów każdego dnia zmagają się z wieloma przeszkodami połączonymi z wykonywaniem zawodowych zadań. Obszerna również psychicznie, jak fizycznie. Akcesoryjne utrudnienie, jakim jest pojawienie się usterki to nie lada wyzwanie dla każdego, nawet najbardziej doświadczonego operatora pojazdu ciężarowego. Holowanie oraz pomoc drogowa samochodów ciężarowych oraz ciągników siodłowych (TIR) dotychczas wydawało się być niedopuszczalne. A zawodowcami są tacy ludzie, jak nasi pracownicy.
Przedsiębiorstwa, takie jak nasze posiadają odpowiedni sprzęt gwarantujący holowanie pojazdów ciężarowych. Podchodzimy do swoich obowiązków z ogromnym zaangażowaniem, ponieważ wiemy jak znacząca jest w tym wypadku wysoka jakość usług. Jako doświadczeni fachowcy zdajemy sobie sprawę również z tego, że każda chwila przestoju ma prawo być dla firmy transportowej sporym obciążeniem budżetowym, wobec tego w trosce o nich dokładamy wszystkich starań, żeby do tego nie dopuścić. 

   Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Nowy Dwór Gdański  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Nowy Dwór Gdański  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Nowy Dwór Gdański

Nasi kierowcy specjalizują się w: 

  • holowaniu pojazdów transportu publicznego, 
  • holowaniu ciągników siodłowych oraz innych, masywnych pojazdów mechanicznych, 
  • holowaniu ciągników,
  • drobnych renowacjach mechanicznych. 
Jeśli zaistnieje taka nieodzowność, nasi pracobiorcy pomogą w wymianie kół, a nawet w założeniu łańcuchów, jeśli żądają tego warunki na drodze. Obsługujemy klientów także na terenie autostrady A1 w obrębie województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. 
Poprzez długie lata zdobywaliśmy doświadczenie, jakie teraz wykorzystujemy przy każdej, nadarzającej się okazji. Dowodem na nasz profesjonalizm jest gigantyczna lista ciągle korzystających z naszej oferty, usatysfakcjonowanych konsumentów, którzy w razie awarii zdają sobie sprawę z tego, że zawsze mogą na nas liczyć, bez względu od sytuacji.