www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Kierowcy TIRów każdego dnia zmagają się z wieloma problemami powiązanymi z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Wyczerpująca zarówno psychicznie, jak fizycznie. Nieoczekiwane usterki i awarie to w następstwie tego bezużyteczne, lecz często pojawiające się dodatkowe utrudnienie. Holowanie oraz wsparcie drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych (TIR) do tej pory wydawało się być niedopuszczalne. A do takich kwalifikują się ludzie pracujący w pomocy drogowej.
Takie firmy jak nasza posiadają wysoce rozwiniętą flotę samochodową, jaka dopasowana jest do holowania ciężkich pojazdów mechanicznych. Z dużym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia oraz jeśli tylko istnieje taka możliwość staramy się unikać holowania na miejscu usuwając usterkę, zezwalając w pełni sprawnym pojazdom powrócić na trasę. Nasza praca to w szczególe wybitnie znaczny bagaż zgromadzonych dotychczas doświadczeń, z jakich z całych sił staramy się czerpać wszystko to, co możemy wykorzystać w swoich obowiązkach.

   Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h obwodnica Trójmiasta - Trójmiejska  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h obwodnica Trójmiasta - Trójmiejska  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h obwodnica Trójmiasta - Trójmiejska

Nasi kierowcy specjalizują się w: 

  • holowaniu pojazdów przewozu publicznego, 
  • holowaniu ciągników siodłowych oraz innych, masywnych pojazdów mechanicznych, 
  • holowaniu maszyn rolniczych,
  • usuwaniem prostych usterek. 
Jeśli zaistnieje taka konieczność, nasi pracownicy pomogą w wymianie kół, a nawet w założeniu łańcuchów, jeśli żądają tego warunki na drodze. Działamy w obrębie autostrady A1 na obszarze województwa pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Wiemy, że pojawienie się awarii na drodze prędkiego ruchu do dodatkowy kłopot rodzący gigantyczne zagrożenie, głównie w okresie kłopotliwych warunków atmosferycznych jesienią i zimą. 
Poprzez długie lata pozyskiwaliśmy doświadczenie, które dzisiaj wykorzystujemy przy każdej, nadarzającej się okazji. Pracujemy kompetentnie i taki także zakres usług świadczymy, dbamy o najwyższy poziom obsługi konsumenta, czego dowodem jest coraz obszerniejsza lista zaspokojonych, ciągle korzystających z oferty naszej firmy konsumentów wiedzących, że w każdej sytuacji są w stanie na nas liczyć.