www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Kierowcy TIRów każdego dnia zmagają się z wieloma problemami połączonymi z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Wyczerpująca zarówno psychicznie, jak fizycznie. Nieoczekiwane usterki i awarie to więc zbyteczne, lecz niejednokrotnie pojawiające się dodatkowe utrudnienie. Kilka lat temu kierowcy musieli radzić sobie sami, niemniej jednak dzisiaj mogą liczyć na pomoc zawodowców. A profesjonalistami są tacy ludzie, jak nasi pracobiorcy.
Przedsiębiorstwa, takie jak nasze mają słuszny sprzęt umożliwiający holowanie pojazdów ciężarowych. Z potężnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia oraz jeżeli tylko istnieje taka możliwość staramy się unikać holowania na miejscu usuwając usterkę, zezwalając w pełni sprawnym pojazdom wrócić na trasę. Jako doświadczeni zawodowcy zdajemy sobie sprawę również z tego, że każda chwila przestoju może być dla firmy transportowej znacznym obciążeniem budżetowym, właśnie dlatego w trosce o nich dokładamy wszystkich starań, żeby do tego nie dopuścić. 

   Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Pruszcz Gdański  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Pruszcz Gdański  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Pruszcz Gdański

Nasi kierowcy specjalizują się w: 

  • holowaniu pojazdów transportu publicznego, 
  • holowaniu pojazdów ciężarowych, 
  • holowaniu maszyn rolnych,
  • usuwaniem prostych usterek. 
Nasi pracobiorcy, w razie potrzeby, pomogą kierowcy też w podstawowych czynnościach mechanicznych, jakimi jest wymiana opon, czy założenie łańcuchów śniegowych. Działamy w obrębie autostrady A1 na obszarze województwa pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Wiemy, że pojawienie się awarii na drodze prędkiego ruchu do dodatkowy kłopot rodzący duże zagrożenie, zwłaszcza w okresie kłopotliwych warunków atmosferycznych jesienią i zimą. 
Jesteśmy w stanie zapewnić, że swoją wiedzę wyeksploatujemy przy każdej nadarzającej się okazji, inaczej przy każdym zleceniu. Dowodem na nasz profesjonalizm jest obszerna lista ciągle korzystających z oferty naszej firmy, zaspokojonych konsumentów, którzy w razie awarii zdają sobie sprawę z tego, że zawsze mogą na nas liczyć, bez względu od sytuacji.