www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Praca kierowców wehikułów ciężarowych jest niesłychanie zagmatwana. Wyczerpująca również psychicznie, jak fizycznie. Akcesoryjne utrudnienie, jakim jest pojawienie się usterki to nie lada wyzwanie dla każdego, nawet w najwyższym stopniu doświadczonego operatora pojazdu ciężarowego. Kilka lat temu kierowcy musieli radzić sobie sami, jakkolwiek dzisiaj mogą liczyć na pomoc profesjonalistów. A specjalistami są tacy ludzie, jak nasi pracobiorcy.
Takie firmy jak nasza posiadają wysoce rozwiniętą flotę samochodową, jaka dostosowana jest do holowania ciężkich pojazdów mechanicznych. Podchodzimy do swoich obowiązków z znaczącym zaangażowaniem, bo wiemy jak znacząca jest w tym wypadku wysoka jakość usług. Stworzona przez nas praca to przede wszystkim wybitnie znaczny bagaż zgromadzonych dotychczas doświadczeń, z jakich staramy się czerpać wszystko to, co możemy wykorzystać w swoich obowiązkach. 

   Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Starogard Gdańsk  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Starogard Gdańsk  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Starogard Gdańsk

Nasi kierowcy specjalizują się w: 

  • holowaniu autobusów oraz busów, 
  • holowaniu ciągników siodłowych oraz innych, ciężkich pojazdów mechanicznych, 
  • holowaniu traktorów,
  • drobnych renowacjach mechanicznych. 
Jeżeli zaistnieje taka konieczność, nasi pracownicy pomogą w wymianie kół, a nawet w założeniu łańcuchów, jeżeli żądają tego warunki na drodze. Funkcjonujemy w obrębie autostrady A1 na obszarze województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Wiemy, że pojawienie się awarii na drodze prędkiego ruchu do dodatkowy kłopot rodzący duże zagrożenie, głównie w okresie zawiłych warunków atmosferycznych jesienią oraz zimą. 
Mamy prawo zapewnić, że swoją wiedzę wyeksploatujemy przy każdej nadarzającej się okazji, innymi słowy przy każdym zleceniu. Dowodem na skonstruowany przez nas fachowość jest obszerna lista ciągle korzystających z naszej oferty, zaspokojonych klientów, którzy w razie awarii wiedzą, że zawsze są w stanie na nas liczyć, bez względu od sytuacji.