www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Praca kierowców pojazdów ciężarowych jest niesłychanie kłopotliwa. Sprawia gigantyczne obciążenie umysłowe oraz fizyczne. Nieoczekiwane usterki i awarie to w związku z tym bezużyteczne, niemniej jednak nieraz pojawiające się dodatkowe utrudnienie. Kilka lat temu kierowcy musieli radzić sobie sami, niemniej jednak dziś mogą liczyć na pomoc ekspertów. A profesjonalistami są tacy ludzie, jak nasi pracobiorcy.
Przedsiębiorstwa, takie jak nasze posiadają trafny sprzęt gwarantujący holowanie pojazdów ciężarowych. Podchodzimy do swoich obowiązków z dużym zaangażowaniem, ponieważ wiemy jak znacząca jest w tym wypadku wysoka jakość usług. Nasza praca to przede wszystkim niesłychanie znaczny bagaż zgromadzonych do tej pory doświadczeń, z jakich staramy się czerpać wszystko to, co jesteśmy w stanie wykorzystać w swoich obowiązkach. 

   Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Tczew  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Tczew  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 Tczew

Specjalizujemy się pomiędzy innymi w: 

  • holowaniu autobusów i busów, 
  • holowaniu pojazdów ciężarowych, 
  • holowaniu traktorów,
  • eliminowaniem prostych usterek. 
Nasi klienci, w razie potrzeby, wspomogą kierowcy również w fundamentalnych czynnościach mechanicznych, jakimi jest wymiana opon, czy założenie łańcuchów śniegowych. Obsługujemy konsumentów też na terenie autostrady A1 w obrębie województwa kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego. 
Poprzez długie lata pozyskiwaliśmy doświadczenie, jakie dziś wykorzystujemy przy każdej, nadarzającej się okazji. Pracujemy kompetentnie i taki też zakres usług zaświadczamy, troszczymy się o najwyższy poziom obsługi konsumenta, czego dowodem jest coraz obszerniejsza lista zaspokojonych, stałych konsumentów wiedzących, że w każdej sytuacji są w stanie na nas liczyć.