www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Kierowcy TIRów każdego dnia zmagają się z wieloma przeszkodami powiązanymi z wykonywaniem zawodowych zadań. Sprawia wielkie obciążenie psychiczne oraz fizyczne. Dodatkowe utrudnienie, jakim jest pojawienie się usterki to nie lada prowokacja dla każdego, nawet najbardziej doświadczonego operatora pojazdu ciężarowego. Kilka lat temu kierowcy musieli radzić sobie sami, ale dzisiaj mogą liczyć na pomoc zawodowców. A fachowcami są tacy ludzie, jak nasi pracobiorcy.
Przedsiębiorstwa, takie jak nasze posiadają stosowny sprzęt umożliwiający holowanie pojazdów ciężarowych. Z potężnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia i jeżeli tylko istnieje taka możliwość z całych sił staramy się unikać holowania na miejscu usuwając usterkę, pozwalając w pełni sprawnym pojazdom powrócić na trasę. Jako doświadczeni eksperci zdajemy sobie kwestię też z tego, że każda chwila przestoju ma prawo być dla firmy transportowej znacznym obciążeniem budżetowym, wobec tego w trosce o nich dokładamy wszelkich starań, aby do tego nie dopuścić. 

   Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Gdańsk Południe  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Gdańsk Południe  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Gdańsk Południe

Nasi kierowcy specjalizują się w: 

  • holowaniu autokarów i busów, 
  • holowaniu traktorów siodłowych i innych, ciężkich pojazdów mechanicznych, 
  • holowaniu machin rolniczych,
  • drobnych renowacjach mechanicznych. 
Nasi pracownicy, w razie potrzeby, wspomogą kierowcy również w bazowych czynnościach mechanicznych, jakimi jest wymiana opon, czy założenie łańcuchów śniegowych. Działamy w obrębie autostrady A1 na obszarze województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pojawienie się awarii na drodze szybkiego ruchu do dodatkowy kłopot rodzący znaczące zagrożenie, głównie w okresie trudnych warunków atmosferycznych jesienią i zimą. 
Przez długie lata pozyskiwaliśmy doświadczenie, jakie dzisiaj wykorzystujemy przy każdej, nadarzającej się okazji. Dowodem na stworzony przez nas profesjonalizm jest obszerna lista ciągle korzystających z naszej oferty, usatysfakcjonowanych klientów, którzy w razie awarii zdają sobie sprawę z tego, że zawsze mogą na nas liczyć, bez względu od sytuacji.