www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Kierowcy TIRów każdego dnia zmagają się z wieloma przeszkodami połączonymi z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Sprawia znaczące obciążenie umysłowe i fizyczne. Dodatkowe utrudnienie, jakim jest pojawienie się usterki to nie lada prowokacja dla każdego, nawet najbardziej doświadczonego operatora pojazdu ciężarowego. Kilka lat temu kierowcy musieli radzić sobie sami, niemniej jednak dziś mogą liczyć na pomoc specjalistów. A profesjonalistami są tacy ludzie, jak nasi pracobiorcy
Takie firmy jak nasza posiadają wysoce rozwiniętą flotę samochodową, jaka dostosowana jest do holowania ciężkich pojazdów mechanicznych. Podchodzimy do swoich obowiązków z dużym zaangażowaniem, bo wiemy jak znacząca jest w tym wypadku wysoka jakość usług. Jako doświadczeni profesjonaliści zdajemy sobie kwestię również z tego, że każda chwila przestoju może być dla firmy transportowej poważnym obciążeniem budżetowym, skutkiem tego w trosce o nich dokładamy wszelkich starań, żeby do tego nie dopuścić. 

   Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Kleszczewko  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Kleszczewko  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Kleszczewko

Nasi kierowcy specjalizują się w: 

  • holowaniu autobusów oraz busów, 
  • holowaniu pojazdów ciężarowych, 
  • holowaniu ciągników,
  • eliminowaniem prostych usterek. 
Nasi pracownicy, w razie potrzeby, pomogą kierowcy też w fundamentalnych czynnościach mechanicznych, jakimi jest wymiana opon, czy założenie łańcuchów śniegowych. Funkcjonujemy w obrębie autostrady A1 na obszarze województwa pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pojawienie się awarii na drodze prędkiego ruchu do dodatkowy kłopot rodzący ogromne zagrożenie, szczególnie w okresie zawiłych warunków atmosferycznych jesienią i zimą. 
Jesteśmy w stanie zagwarantować, że swoją wiedzę wykorzystamy przy każdej nadarzającej się okazji, innymi słowy przy każdym zleceniu. Pracujemy kompetentnie oraz taki również zakres usług świadczymy, troszczymy się o najwyższy poziom obsługi konsumenta, czego dowodem jest coraz obszerniejsza lista zaspokojonych, ciągle korzystających z oferty naszej firmy konsumentów wiedzących, że w każdej sytuacji są w stanie na nas liczyć.