www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Praca kierowców pojazdów ciężarowych jest wybitnie skomplikowana. Sprawia obszerne obciążenie psychiczne i fizyczne. Nieoczekiwane usterki i awarie to w takim razie zbędne, jednak w wielu przypadkach pojawiające się ponadprogramowe utrudnienie. Holowanie oraz wsparcie drogowa samochodów ciężarowych oraz ciągników siodłowych (TIR) dotychczas wydawało się być niemożliwe. A zawodowcami są tacy ludzie, jak nasi pracownicy.
Przedsiębiorstwa, takie jak nasze mają dobry sprzęt gwarantujący holowanie pojazdów ciężarowych. Z okazałym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia i jeżeli tylko istnieje taka możliwość z całych sił staramy się unikać holowania na miejscu usuwając usterkę, zezwalając w pełni sprawnym pojazdom wrócić na trasę. Jako doświadczeni zawodowcy zdajemy sobie kwestię też z tego, że każda chwila przestoju ma prawo być dla firmy transportowej istotnym obciążeniem budżetowym, właśnie dlatego w trosce o nich dokładamy wszelkich starań, by do tego nie dopuścić. 

   Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Lisewo  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Lisewo  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Lisewo

Nasi kierowcy specjalizują się w: 

  • holowaniu pojazdów przewozu publicznego, 
  • holowaniu pojazdów ciężarowych, 
  • holowaniu machin rolnych,
  • usuwaniem prostych usterek. 

Jeśli zaistnieje taka nieodzowność, nasi pracobiorcy pomogą w wymianie kół, a nawet w założeniu łańcuchów, jeżeli żądają tego warunki na drodze. Funkcjonujemy w obrębie autostrady A1 na obszarze województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pojawienie się awarii na drodze prędkiego ruchu do dodatkowy problem rodzący gigantyczne zagrożenie, szczególnie w okresie zawiłych warunków atmosferycznych jesienią oraz zimą. 
Przez długie lata zdobywaliśmy doświadczenie, jakie teraz wykorzystujemy przy każdej, nadarzającej się okazji. Dowodem na skonstruowany przez nas profesjonalizm jest ogromna lista stałych, zadowolonych kontrahentów, którzy w razie awarii wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć, bez względu od sytuacji.