www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Praca kierowców pojazdów ciężarowych jest nadzwyczaj skomplikowana. Wyczerpująca zarówno psychicznie, jak fizycznie. Nieoczekiwane usterki oraz awarie to w takim razie zbędne, niemniej jednak często pojawiające się poboczne utrudnienie. Kilka lat temu kierowcy musieli radzić sobie sami, jednak dzisiaj mogą liczyć na pomoc profesjonalistów. A zawodowcami są tacy ludzie, jak nasi pracobiorcy.
Takie firmy jak nasza posiadają wysoce rozwiniętą flotę samochodową, jaka dostosowana jest do holowania ciężkich pojazdów mechanicznych. Z okazałym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia i jeśli tylko istnieje taka możliwość z całych sił staramy się unikać holowania na miejscu usuwając usterkę, pozwalając w pełni sprawnym pojazdom wrócić na trasę. Jako doświadczeni eksperci zdajemy sobie sprawę też z tego, że każda chwila przestoju ma prawo być dla firmy transportowej poważnym obciążeniem budżetowym, dlatego w trosce o nich dokładamy wszystkich starań, by do tego nie dopuścić. 

   Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Lubicz  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Lubicz  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Lubicz

Specjalizujemy się pomiędzy innymi w: 

  • holowaniu autobusów oraz busów, 
  • holowaniu ciągników siodłowych i innych, ciężkich pojazdów mechanicznych, 
  • holowaniu ciągników,
  • drobnych renowacjach mechanicznych. 
Jeżeli zaistnieje taka nieodzowność, nasi pracownicy pomogą w wymianie kół, a nawet w założeniu łańcuchów, jeśli potrzebują tego warunki na drodze. Obsługujemy klientów też na obszarze autostrady A1 w obrębie województwa kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego. 
Przez długie lata zdobywaliśmy doświadczenie, jakie teraz wykorzystujemy przy każdej, nadarzającej się okazji. Dowodem na skonstruowany przez nas profesjonalizm jest szeroka lista stałych, usatysfakcjonowanych konsumentów, którzy w razie awarii wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć, obojętnie od sytuacji.