www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Praca kierowców wehikułów ciężarowych jest niesłychanie zagmatwana. Wyczerpująca również psychicznie, jak fizycznie. Akcesoryjne utrudnienie, jakim jest pojawienie się usterki to nie lada wyzwanie dla każdego, nawet w najwyższym stopniu doświadczonego operatora pojazdu ciężarowego. Holowanie oraz pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych (TIR) do tej pory wydawało się być niemożliwe. A specjalistami są tacy ludzie, jak nasi pracownicy.
Przedsiębiorstwa, takie jak nasze mają odpowiedni sprzęt umożliwiający holowanie pojazdów ciężarowych. Podchodzimy do swoich obowiązków z znaczącym zaangażowaniem, bo wiemy jak istotna jest w tym wypadku wysoka jakość usług. Jako doświadczeni profesjonaliści zdajemy sobie sprawę też z tego, że każda chwila przestoju może być dla firmy transportowej znacznym obciążeniem budżetowym, w następstwie tego w trosce o nich dokładamy wszelkich starań, aby do tego nie dopuścić. 

   Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Nowy Dwór Gdański  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Nowy Dwór Gdański  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Nowy Dwór Gdański

Nasi kierowcy specjalizują się w: 

  • holowaniu pojazdów przewozu publicznego, 
  • holowaniu pojazdów ciężarowych, 
  • holowaniu traktorów,
  • drobnych naprawach mechanicznych. 
Nasi pracobiorcy, w razie potrzeby, pomogą kierowcy też w fundamentalnych czynnościach mechanicznych, jakimi jest wymiana opon, czy założenie łańcuchów śniegowych. Obsługujemy kontrahentów także na terenie autostrady A1 w obrębie województwa kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego. 
Jesteśmy w stanie zagwarantować, że swoją wiedzę wykorzystamy przy każdej nadarzającej się okazji, inaczej przy każdym zleceniu. Dowodem na nasz fachowość jest gigantyczna lista ciągle korzystających z naszej oferty, usatysfakcjonowanych klientów, którzy w razie awarii zdają sobie sprawę z tego, że zawsze są w stanie na nas liczyć, obojętnie od sytuacji.