www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Praca kierowców wehikułów ciężarowych jest nadzwyczaj zagmatwana. Obszerna zarówno psychicznie, jak fizycznie. Dodatkowe utrudnienie, jakim jest pojawienie się usterki to nie lada wyzwanie dla każdego, nawet w największym stopniu doświadczonego operatora pojazdu ciężarowego. Kilka lat temu kierowcy musieli radzić sobie sami, jednakowoż dziś mogą liczyć na pomoc specjalistów. A do takich kwalifikują się ludzie pracujący w pomocy drogowej Takie firmy jak nasza posiadają wysoce rozwiniętą flotę samochodową, która dostosowana jest do holowania ciężkich pojazdów mechanicznych. Z gigantycznym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia i jeżeli tylko istnieje taka możliwość z całych sił staramy się unikać holowania na miejscu usuwając usterkę, zezwalając w pełni sprawnym pojazdom wrócić na trasę. Jako doświadczeni profesjonaliści zdajemy sobie kwestię też z tego, że każda chwila przestoju ma prawo być dla firmy transportowej poważnym obciążeniem budżetowym, dlatego w trosce o nich dokładamy wszystkich starań, aby do tego nie dopuścić.

   Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Pelplin    Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Pelplin

Specjalizujemy się pomiędzy innymi w:

  • holowaniu pojazdów przewozu publicznego, 
  •  holowaniu pojazdów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR, 
  •  holowaniu traktorów,
  •  drobnych naprawach mechanicznych.
  • holowaniu samochodów osobowych, dostawczych oraz terenowych. 
Nasi pracownicy, w razie potrzeby, wspomogą kierowcy również w bazowych czynnościach mechanicznych, jakimi jest wymiana opon, czy założenie łańcuchów śniegowych. Funkcjonujemy w obrębie autostrady A1 na obszarze województwa pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Wiemy, że pojawienie się awarii na drodze prędkiego ruchu do dodatkowy kłopot rodzący obszerne zagrożenie, głównie w okresie zawiłych warunków atmosferycznych jesienią i zimą.
Przez długie lata zdobywaliśmy doświadczenie, jakie teraz wykorzystujemy przy każdej, nadarzającej się okazji. Pracujemy profesjonalnie oraz taki także zakres usług świadczymy, troszczymy się o najwyższy poziom obsługi kontrahenta, czego dowodem jest coraz obszerniejsza lista zaspokojonych, ciągle korzystających z naszej oferty konsumentów wiedzących, że w każdej sytuacji są w stanie na nas liczyć.