www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Kierowcy TIRów każdego dnia zmagają się z wieloma problemami związanymi z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Wyczerpująca zarówno psychicznie, jak fizycznie. Nieoczekiwane usterki oraz awarie to w takim razie zbyteczne, niemniej jednak niejednokrotnie pojawiające się dodatkowe utrudnienie. Kilka lat temu kierowcy musieli radzić sobie sami, ale dzisiaj mogą liczyć na pomoc zawodowców. A profesjonalistami są tacy ludzie, jak nasi pracobiorcy.
Takie firmy jak nasza posiadają wysoce rozwiniętą flotę samochodową, jaka dopasowana jest do holowania ciężkich pojazdów mechanicznych. Podchodzimy do swoich obowiązków z gigantycznym zaangażowaniem, bo wiemy jak istotna jest w tym wypadku wysoka jakość usług. Nasza praca to w głównej mierze niesłychanie ogromny bagaż zgromadzonych dotychczas doświadczeń, z jakich staramy się czerpać wszystko to, co jesteśmy w stanie wykorzystać w swoich obowiązkach. 

   Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Rusocin  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Rusocine  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Rusocin

Specjalizujemy się pomiędzy innymi w: 

  • holowaniu pojazdów transportu publicznego, 
  • holowaniu pojazdów ciężarowych, 
  • holowaniu traktorów,
  • eliminowaniem prostych usterek. 
Jeżeli zaistnieje taka konieczność, nasi pracobiorcy pomogą w wymianie kół, a nawet w założeniu łańcuchów, jeśli potrzebują tego warunki na drodze. Działamy w obrębie autostrady A1 na obszarze województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Wiemy, że pojawienie się awarii na drodze szybkiego ruchu do dodatkowy problem rodzący kolosalne zagrożenie, zwłaszcza w okresie ciężkich warunków atmosferycznych jesienią oraz zimą. 
Mamy prawo zagwarantować, że swoją wiedzę wyeksploatujemy przy każdej nadarzającej się okazji, czyli przy każdym zleceniu. Dowodem na nasz profesjonalizm jest ogromna lista ciągle korzystających z oferty naszej firmy, zadowolonych kontrahentów, którzy w razie awarii wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć, niezależnie od sytuacji.