www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Praca kierowców pojazdów ciężarowych jest niesłychanie kłopotliwa. Sprawia obszerne obciążenie psychiczne i fizyczne. Akcesoryjne utrudnienie, jakim jest pojawienie się usterki to nie lada prowokacja dla każdego, nawet najbardziej doświadczonego operatora pojazdu ciężarowego. Holowanie i wsparcie drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych (TIR) do tej pory wydawało się być niemożliwe. A do takich kwalifikują się ludzie pracujący w pomocy drogowej.
Takie firmy jak nasza posiadają wysoce rozwiniętą flotę samochodową, jaka przystosowana jest do holowania ciężkich pojazdów mechanicznych. Podchodzimy do swoich obowiązków z gigantycznym zaangażowaniem, bo wiemy jak znacząca jest w tym wypadku wysoka jakość usług. Stworzona przez nas praca to w głównej mierze niezmiernie znaczący bagaż zgromadzonych do tej pory doświadczeń, z jakich staramy się czerpać wszystko to, co jesteśmy w stanie wykorzystać w swoich obowiązkach. 

   Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Stanisławie  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Stanisławie  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Stanisławie

Nasi kierowcy specjalizują się w: 

  • holowaniu pojazdów transportu publicznego, 
  • holowaniu ciągników siodłowych oraz innych, ciężkich pojazdów mechanicznych, 
  • holowaniu traktorów,
  • drobnych naprawach mechanicznych. 
Nasi pracownicy, w razie potrzeby, wspomogą kierowcy też w podstawowych czynnościach mechanicznych, jakimi jest wymiana opon, czy założenie łańcuchów śniegowych. Działamy w obrębie autostrady A1 na obszarze województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pojawienie się awarii na drodze szybkiego ruchu do dodatkowy kłopot rodzący wielkie zagrożenie, szczególnie w okresie kłopotliwych warunków atmosferycznych jesienią oraz zimą. 
Poprzez długie lata pozyskiwaliśmy doświadczenie, jakie teraz wykorzystujemy przy każdej, nadarzającej się okazji. Dowodem na skonstruowany przez nas profesjonalizm jest obszerna lista ciągle korzystających z naszej oferty, zadowolonych klientów, którzy w razie awarii zdają sobie sprawę z tego, że zawsze są w stanie na nas liczyć, niezależnie od sytuacji.