www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Kierowcy TIRów każdego dnia zmagają się z wieloma problemami powiązanymi z wykonywaniem zawodowych zadań. Wyczerpująca zarówno psychicznie, jak fizycznie. Dodatkowe utrudnienie, jakim jest pojawienie się usterki to nie lada prowokacja dla każdego, nawet w najwyższym stopniu doświadczonego operatora pojazdu ciężarowego. Parę lat temu kierowcy musieli radzić sobie sami, ale dziś mogą liczyć na pomoc zawodowców. A zawodowcami są tacy ludzie, jak nasi pracownicy Przedsiębiorstwa, takie jak nasze posiadają trafny sprzęt gwarantujący holowanie pojazdów ciężarowych. Podchodzimy do swoich obowiązków z gigantycznym zaangażowaniem, ponieważ wiemy jak ważna jest w tym przypadku wysoka jakość usług. Stworzona przez nas praca to w szczególe niezwykle znaczny bagaż zgromadzonych dotychczas doświadczeń, z których staramy się czerpać wszystko to, co możemy wykorzystać w swoich obowiązkach.

   Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Swarożyn  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Swarożyn  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h autostrada A1 zjazd Swarożyn

Specjalizujemy się pomiędzy innymi w: 

  • holowaniu pojazdów transportu publicznego, 
  • holowaniu ciągników siodłowych oraz innych, masywnych pojazdów mechanicznych,
  • holowaniu traktorów,
  • drobnych naprawach mechanicznych. 
Jeżeli zaistnieje taka niezbędność, nasi pracobiorcy pomogą w wymianie kół, a nawet w założeniu łańcuchów, jeśli wymagają tego warunki na drodze. Obsługujemy kontrahentów też na terenie autostrady A1 w obrębie województwa kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego. 
Przez długie lata zdobywaliśmy doświadczenie, jakie teraz wykorzystujemy przy każdej, nadarzającej się okazji. Dowodem na skonstruowany przez nas profesjonalizm jest duża lista ciągle korzystających z naszej oferty, zaspokojonych kontrahentów, którzy w razie awarii wiedzą, że zawsze są w stanie na nas liczyć, bez względu od sytuacji.