www.AutoholowanieGdansk.pl

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK

AUTOHOLOWANIE GDAŃSK - TRÓJMIASTO - A1 - TEL. 500 624 222


Pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych i ciągników siodłowych Kierowcy TIRów każdego dnia zmagają się z wieloma komplikacjami powiązanymi z wykonywaniem zawodowych zadań. Wyczerpująca również psychicznie, jak fizycznie. Nieoczekiwane usterki i awarie to w związku z tym zbędne, jakkolwiek w wielu przypadkach pojawiające się akcesoryjne utrudnienie. Holowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych (TIR) dotychczas wydawało się być niedopuszczalne. A do takich kwalifikują się ludzie pracujący w pomocy drogowej Takie firmy jak stworzona przez nas posiadają wysoce rozwiniętą flotę samochodową, która dopasowana jest do holowania ciężkich pojazdów mechanicznych. Podchodzimy do swoich obowiązków z ogromnym zaangażowaniem, bo wiemy jak ważna jest w tym wypadku wysoka jakość usług. Jako doświadczeni eksperci zdajemy sobie kwestię też z tego, że każda chwila przestoju ma prawo być dla firmy transportowej istotnym obciążeniem budżetowym, dlatego w trosce o nich dokładamy wszelkich starań, by do tego nie dopuścić.

   Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h Elbląg  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h Elbląg  Autoholowanie i pomoc drogowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych TIR 24 h Elbląg

Nasi kierowcy specjalizują się w: 

  • holowaniu pojazdów przewozu publicznego, 
  • holowaniu ciągników siodłowych oraz innych, masywnych pojazdów mechanicznych, 
  • holowaniu maszyn rolniczych,
  • usuwaniem prostych usterek. 
Nasi pracownicy, w razie potrzeby, wspomogą kierowcy także w fundamentalnych czynnościach mechanicznych, jakimi jest wymiana opon, czy założenie łańcuchów śniegowych. Działamy w obrębie autostrady A1 na obszarze województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pojawienie się awarii na drodze prędkiego ruchu do dodatkowy kłopot rodzący gigantyczne zagrożenie, głównie w okresie trudnych warunków atmosferycznych jesienią oraz zimą. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że swoją wiedzę wykorzystamy przy każdej nadarzającej się okazji, innymi słowy przy każdym zleceniu. Pracujemy profesjonalnie i taki również zakres usług zaświadczamy, troszczymy się o najwyższy poziom obsługi konsumenta, czego dowodem jest coraz obszerniejsza lista zadowolonych, ciągle korzystających z oferty naszej firmy konsumentów wiedzących, że w każdej sytuacji są w stanie na nas liczyć.